0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

212 VIP Rosé Elixir - Eau De Parfum

Manufacturer: Carolina Herrera
*
4.890,00 ден.

Секоја жена заслужува букет убави цвеќиња. Парфемот Carolina Herrera 212 VIP Rosé Elixir е како букет составен од најубавите цветни ноти, чија раскошна комбинација е полна со сензуалност, женственост и романтика.

Горни ноти - црна рибизла, мандарина, цвет на личи
Средни ноти - роза, цвет од праска
Основни ноти - ванила, бурбон, пачули

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.