0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Trussardi Piazza Alla Scala - Eau de Parfum

Производител: Trussardi
*
11.530,00 ден.

Величествениот Teatro alla Scala, симбол на елеганцијата и традицијата, е познат по својата раскошна и луксузна атмосфера. Неговиот динамичен плоштад, каде што стои Палацо Трусарди, прелева со култура и интелектуална чувствителност. Повеќеслојно место кое промовира интеракција и отвореност, ги прифаќа иновациите и промените со почит кон минатото.

Горни ноти: бергамот, шафран, каранфилче
Средни ноти: смрека, јасмин, лабдан, кожа
Основни ноти: Киприол, кедар, сандалово дрво, пачиули

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.