0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer - Eau de Parfum

Производител: Trussardi
*
11.530,00 ден.

Откријте ја волшебната привлечност на Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer. Овој волшебен мирис е возвишена мешавина од цветни и дрвени ноти, наменета и за мажи и за жени. Неговиот уникатен состав нуди богато искуство кое е и крцкаво и прашкастo, топол и заводлив, што го прави совршен мирис за сите прилики.

Ноти - Мошус, Ирис, Кедар, Јасмин

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.