0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Trussardi Limitless Shopping Via Della Spiga - Eau de Parfum

Производител: Trussardi
*
11.530,00 ден.

Потопете се низ улиците на Милано со нашиот нов парфем Trussardi „Limitless Shopping Via Della Spiga“. Патување од далечни места што ви овозможува да го искусите уникатниот дух на градот.

Унисекс мирис со свежи ноти на бергамот, јаболко и мед, елегантно преминувајќи во роза, јасмин и магнолија. Срцевата нота на мед додава сензуална нота, а основата од хелиотроп, глог и зрно тонка додава источен мошус.

Горни ноти - Италијански бергамот, пчелин восок, гала јаболко

Средни ноти - јасмин, мед, роза

Основни ноти - глог, хелиотроп, мошус, ванила

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.