0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Greek Yoghurt Wide Awake Eye Gel

Производител: Korres
*
3.230,00 ден.

Разладувачки рол-он гел за очи со хранлив грчки јогурт и кофеин за изразување без замор кој ја намалува појавата на темни кругови и отекување на подочниците.

Составено од:
ГРЧКИ ЈОГУРТ - Обезбедува моментално смирувачко, чувство на ладење со супердоза на пробиотици за негување на кожата.
ЕКСТРАКТ од КАФЕ- Стимулирачки антиоксиданс кој помага да се разбуди изгледот на пределот под очите.
ЗДРАВУВАЊЕ СО КОФЕИН-Помага да се намали појавата на темни кругови и оток.

Дерматолошки и офталмолошки тестиран.

Препорака за користење: Нанесете го секое утро и навечер, нежно масирајќи се под секое око, од внатрешниот до надворешниот агол.

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.