0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Roses Vanille EDP By Mancera

Manufacturer: Mancera
*
5.270,00 ден.
Доволно слатка за да ве освои, доволно богата за да ве држи и доволно сложена за да ве заведе, Roses Vanille е апсолутно една од најсексипилните цветни гурмани што некогаш ќе ги помирисате. Овој ориентален женски мирис, првпат објавен во 2011 година, плете аура на гламур, инспиративна елеганција, со целосна сензуалност и желба. Горните ноти содржат свеж лимон и вода за зрел ефект кој брзо се задржува. Набргу потоа се појавува срцето - прекрасна, блескава роза со прекрасен допир на примамлив шеќер. Шеќерните ноти се задржуваат во основата за да ги нагласат кедарот, ванилата и белиот мошус.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters60ml, 120ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.