0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Ambassadora for Woman - Eau De Parfum

Manufacturer: Gisada
*
5.275,00 ден.
Your price: 4.220,00 ден.

Ambassadora for Woman - Овошна сладост која се среќава со луксузно меки ноти. Ambassadora for Woman содржи ароматичен дует формиран од мандарина и боровинка во горната нота на парфемот. Јасминот и цветот од портокал го внесуваат своето овошно богатство во парфемот. Ванилата, мошусот и сандаловото дрво ја нагласуваат целината, со нивниот утешен мирис на топлина. Кашмирското дрво и шеќерот во прав додаваат деликатна завршница на акордите со својата екстраваганција. Розовиот бибер обезбедува сублиминален WOW ефект. Горни ноти - мандарина, розов бибер, боровинка, листови од виолетова Средни ноти - цвет од портокал, фрезија, јасмин, дрво од кашмир Основни ноти - ветивер, ванила, сандалово дрво, мошус, шеќер во прав

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.