0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Versace Pour Homme Oud Noir - eau de parfum

Manufacturer: Versace
*
8.550,00 ден.

Versace Pour Homme Oud Noir е парфем од посебен вид. Pour Homme Oud Noir има заводлив и мистичен карактер, кој е интензивен и има афродизијачко дејство. Името Oud Noir се должи на фактот што овој парфем содржи една од најскапоцените есенции на парфимеријата: Oud. Оваа есенција му дава на парфемот дрвенест и пикантен белег, кој е одговорен за непогрешлив мирис.

Горна нота - нероли, бибер цитрус

Средна нота - кардамон, шафран темјан

Основна нота - дрво, уд, пачули

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.