0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Venetian Blue EDP For Man

Manufacturer: The Merchant of Venice
*
8.620,00 ден.
Your price: 6.465,00 ден.
Venetian Blue Intense открива нова димензија на венецијанскиот маж. Свежите и овошни ноти се зајакнати со високата концентрација на есенцијално масло за долготрајна свежина. Скапоцениот мирис на Eau de Parfume Concentrèe е затворен во елегантно шише. Сината боја се однесува на тоновите на морето, главниот извор на богатство за Венеција во времето на Серенисима, додека текстурата на стаклото ги евоцира древните венецијански ткаенини. Горни ноти - ананас, јаболо, лимон, бергамот Средни ноти - бибер, бреза, пачули Основни ноти - мов, амбергрис, мошус
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.