0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Valentino Uomo Born In Roma Intense - edp

Manufacturer: Valentino
*
5.740,00 ден.
Парфемот Uomo Born In Roma Intense има за цел да ја воздигне вашата величествена личност, прославувајќи ја ноќта во вечниот град.Овој вибрирачки долготраен мирис е разигран дуел помеѓу експлозија на свежина и длабока сензуалност. Born In Roma Intense машкиот мирис им овозможува на кул децата да се изразат со интензитет и да го доживеат животот со изобилство и двојност. Горни ноти - инфузија од ванила, амбер Средни ноти - лаванда Основни ноти - ветивер, дрвенин ноти
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.