0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Titanium - Eau de Perfum

Manufacturer: Gisada
*
5.890,00 ден.

Успехот има мирис. Titanium од Gisada Switzerland е мирис за модерниот човек. Карактеристичните ноти на дрво и килибар ја отелотворуваат самодовербата и амбициозноста на човекот кој го поставува својот пат. Побарајте го вашето место во првите редови.

Горни ноти - розов бибер, артемизија, жалфија, кардамон

Средни ноти - Лаванда, кедрово дрво, кожа, цимет, сандалово дрво

Основни ноти - Ирис, ванила, тонка, пачули, балсам од ела

Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.