0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

The Scent For Him - edt

Manufacturer: Boss
*
5.820,00 ден.

Boss The Scent For Him - Бавен, стабилен, напнат со исчекување,начинот на заведување на BOSS е уметност, кој наоѓа совршена  рамнотежа помеѓу довербата и неиздржаноста. Следејќи го она што навистина го сакаат жените,тоа е маестрално оркестрирање на сите сетила. Трае и не се заборава лесно. Составот започнува со зачинета нота на ѓумбир. Плодот манинка се меша со тонови лаванда во срцето, за да создаде сензуален мирис.

  • Врвни ноти: (ѓумбир, бергамот, мандарински портокал)
  • Средни ноти: (лаванда, манинка)
  • Основни ноти: (вуди белешки и кожа)
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.