0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Prada L'Homme - EDT

Manufacturer: Prada
*
6.090,00 ден.
Тоалетната вода L'Homme Prada ќе ве изненади со уникатна комбинација на класични и неочекувани состојки кои ја одразуваат двојноста на идентитетот на мажот. Софистициран, ароматичен мирис кој содржи зачинети ноти на црн бибер и сензуална пачули. Шишенцето со мирис е обвиткано во иконата црна кожа Прада Сафиано. Оригиналното лого на Прада во сребрена боја го краси предниот дел на шишето. Внатрешноста на шишето е како огледало што ја отсликува повеќеслојната природа на L'Homme Prada. Горни ноти: ирис Средни ноти: здравец, нероли Основни ноти: килибар, пачули
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.