0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Phantom Parfum

Manufacturer: Paco Rabanne
*
5.990,00 ден.

Претставувајќи ја возбудата на примамливата мажественост на Paco Rabanne, Phantom Parfum ја разгорува неговата страст и ја ослободува неговата заводлива аура. Инспириран од различните страни на современиот човек, овој интензивен мирис ги спојува нотите на лаванда со заводливата ванила и неодоливиот ветивер. Искусете ја привлечноста на Phantom Parfum“. Горни ноти - кардамон,,лимон,бергамот Средни ноти - лаванда,пачули,гераниум,гедар Основни ноти - ванила,хаити ветивер,амбер

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml, 150ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.