0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Ottoman Amber EDP

Manufacturer: The Merchant of Venice
*
9.610,00 ден.
Мирисот на Ottoman Amber е затворен во шишенце со темна килибарна боја, што ја покажува неговата раскошност со неговиот дизајн. Нејзиниот изглед го пренесува богатството и величественоста на мирисот. Завршена е со сребрена капа со врежана роза на ветерот. Горни ноти - слива,гераниум, бергамот Средни ноти - сандалово дрво, пачули Основни ноти - лабданиум, миро, ванила, кора од дрво
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.