0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Odyssey Homme - eau de parfum

Manufacturer: Armaf
*
2.937,00 ден.
Your price: 2.350,00 ден.

Сместен во елегантно бело шише кое потсетува на шоља за кафе, овој мирис зрачи со модерна елеганција. Armaf Odyssey Homme eau de parfum е софистициран и неодолив ориентален дрвенест мирис дизајниран исклучиво за мажи. Оваа извонредна композиција кулминира со неверојатно и незаборавно олфакторно искуство, совршено за волшебна ноќ во градот.

Горни ноти - розов бибер. Грејпфрут, Јузу
Средни ноти - Виолетови листови, морски ноти
Основни ноти - килибар, килибарно дрво, гуајак дрво

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.