0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Obsession For Man - Eau De Toilette

Manufacturer: Calvin Klein
*
3.143,00 ден.
Your price: 2.200,00 ден.

Привлечен. Потентен. Моќен. Интензивно провокативен мирис создаден како контрапункт на оригиналниот мирис на Келвин Клајн: машки спој на ботаника, зачини и ретки дрвенести ноти ја рефлектираат решителноста и огнот што ги поттикнува машките страсти.

Горни ноти: мандарина, бергамот
Средни ноти: лаванда, смирна, жалфија, зачини
Основни ноти: килибар, мошус, сандалово дрво, ветивер, пачули

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.