0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Jil Sander Sun for Men - eau de toilette

Manufacturer: Jil Sander
*
3.373,00 ден.
Your price: 2.530,00 ден.

Jil Sander Sun Men, ова е мирисот кој го буди летното чувство. Направете спонтана пауза и опуштете се со дрвенестиот мирис на амбра. Експлозијата на светлиот бергамот, стимулирачкиот калон и скокотливиот рузмарин создаваат интензивна енергија. Топлиот мошус, живиот бел кардамон и сјајната плумерија создаваат бран на сончево уживање. Возбудливите дрвенести ноти и топлиот килибар обезбедуваат заводлив момент и сензуални емоции.

Горни ноти - бергамот, каскалонски рузмарин

Средни ноти - цвеќиња, кардамон, морско оревче

Основни ноти - килибар, мошус, сандалово дрво

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.