0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Invictus Victory Elixir - Parfum Intense

Manufacturer: Paco Rabanne
Availability: In stock
*
6.490,00 ден.

Моќен нектар дизајниран да ја турка победата над границите, Invictus Victory Elixir - Parfum Intense, нуди врв на интензитет. Богатиот, моќен мирис за мажи ги спојува зачинетите шуми со остра свежина за да создаде мешавина со високо влијание. Откријте наплив на свежина со горните ноти на ароматична лавандинка, зелен кардамон и црн пипер, кои откриваат длабоко, мистериозно срце од темјан и дрвенести индонезиски пачули. Вкусниот ликер од зрно тонка додава длабочина на зрното од ванила од Мадагаска.  

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters200ml, 50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.