0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Hugo Jeans For Man - Eau De Toilette

Manufacturer: Boss
*
4.766,00 ден.
Your price: 2.860,00 ден.

Најновиот мирис на Hugo Boss штотуку е лансиран! Свеж и ревитализирачки мирис со смели и живи акорди што може да се носи во текот на целата година.HUGO JEANS пристигнува во иконското Boss шише во мат тексас сина боја. Композицијата на Hugo Jeans е дизајнирана да биде удобна како и вашиот омилен пар фармерки. Да се ​​вклопи во многу прилики, а сепак да биде тренди и стилски. Составот се отвора со свежината на лимета и грејпфрутот, додека ледените и ароматични ноти на нане во комбинација со бобинки од смрека продолжуваат во срцето. Основата е мазна, кремаста и топла, споделувајќи удобна патека од сандалово дрво и кедар. Горни ноти : лимета, грејпфрут Средни ноти: нане, бобинки од смрека Основни ноти: сандалово дрво, кедар

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters75ml, 125ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.