0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Hugo Boss Number One - eau de toilette

Manufacturer: Boss
*
6.887,00 ден.
Your price: 3.650,00 ден.

Мирис за маж кој никогаш не се задоволува со помалку од најдобриот. Се отвора со свежо и оживувачко морско оревче и кардамон споени со срце од пачули и сандалово дрво.

Горни ноти: босилек, бергамот, тарагон, грејпфрут, зелено јаболко, ким, смрека, лимон
Средни ноти: здравец, мед, корен од цреп, јасмин, лаванда, крин од долината, роза, жалфија
Основни ноти: Килибар, даб мов, мошус, пачули, сандалово дрво, тутун, кедар, цимет

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.