0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Holidays EDP by Mancera

Manufacturer: Mancera
*
5.270,00 ден.
Mancera Holidays е цветен дрвенест мошус мирис за жени и мажи. Holidays беше претставен во 2016 година, создаден од Пјер Монтале. Holidays го претставува вистинскиот празничен дух со блескава композиција во која се изразени нотите на бергамот, во комбинација со кокос, цветови од тиара, иланг-иланг и морски ноти. Топлина и кремаст ефект даваат сандалово дрво, бел мошус и ванила.   Горни ноти: бергамот, кокос Средни ноти: иланг-иланг, тиаре, морски ноти Основни ноти: сандалово дрво, зрно ванила, бел мошус
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters60ml, 120ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.