0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

HACIVAT Unisex - Extrait de Parfum

Manufacturer: Nishane
*
15.190,00 ден.

HACIVAT - Extrait de Parfum е почит на елеганцијата, љубезноста, компетентноста и љубовта кон уметноста. Инспирирана од традиционалниот лик од играње сенки, оваа "eau chypre" ќе ви помогне да живеете во вашите најдобри соништа со вечните искри на неговата радосна структура направена од стимулирачките ноти на ананас и бергамот поткрепени со оригинални дрвени ноти. Уживајте да бидете сакани со овој блажен мирис кој за толку краток временски период стана исконски мирис за многумина! Горни ноти - бергамот - ананас - грејпфрут Средни ноти - јасмин - пачули - кедрово дрво Основни ноти - дрвени ноти - дабова мов

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.