0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Explorer Platinum - EDP

Manufacturer: Mont Blanc
*
2.850,00 ден.
Explorer Platinum Eau De Parfum на Montblanc се открива како дрвенест мирис со богати ноти на љубичица и чиста жалфија. Презентиран во елегантно шише кое ги означува двете земјини хемисфери, овој мирис го прави совршениот допир на секојдневието со својата долготрајна арома. Горни ноти - листови од љубичица Средни ноти - жалија Основни ноти - кедар
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.