0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Collection Noble Wood - edp

Manufacturer: S.T. Dupont
*
6.200,00 ден.
Your price: 4.650,00 ден.
Noble wood е инспириран од ориенталната уметност, нудејќи прекрасна интерпретација на иконскиот потпис на буквата Д од Дупонт колекцијата. Парфемот е лансиран во 2017 година. Во композицијата на парфемот учествуваат следните ноти дрвени ноти, амбер, розев бибер, бергамот, олибаниум, сандалово дрво, пачули и бензоин.
  • Мирисни ноти: дрвени ноти, амбер, розев бибер, бергамот, сандалово дрво, пачули и бензоин
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.