0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Collection Extraordinaire Neroli Amara - edp

Manufacturer: Van Cleef & Arpels
*
9.360,00 ден.
Мирисот претставува мешавина од свеж цитрус и топло цвеќе од Медитеранот. Кадифените лифчиња на цветниот портокал и богатиот, соларен мирис го интоксицираат, а додека парфемот се смирува, го краси телото како најдобриот накит.
  • Горни ноти: бергамот, италијански лимон, мандарина, црвен бибер
  • Средни ноти: црн бибер, чемпрес, цвет од портокал, круша
  • Базни ноти: нероли, бел мошус
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters75ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.