0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Collection Extraordinaire Moonlight Patchouli Le Parfum

Manufacturer: Van Cleef & Arpels
*
11.160,00 ден.

Van Cleef & Arpels го претставија Moonlight Patchouli Le Parfum во рамките на Колекцијата Extraordinaire. Мирисот е исто така придружник на Moonlight пачули од 2016 година. Оваа колекција на куќата за накит е инспирирана од убавината на природата и е започната во 2009 година. Moonlight Patchouli Le Parfum е новиот став на брендот за оригиналното издание. Шипре, цветниот и дрвенестиот состав се потпира на силно срце од роза со подтонови на кожа и пачули. Горни ноти: екстракт од бергамот, свежи зачинети ноти Средни ноти: бугарска роза, фракции од ливчиња од роза Основни ноти: килибар, пачули, велур

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters75ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.