0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Collection Extraordinaire Bois Dore - edp

Manufacturer: Van Cleef & Arpels
*
9.360,00 ден.
Bois Dore e нежен и софистициран. Овој сензуален аранжман на балсамички и дрвенести спогодби, овозможува пријатна освежувачка атмосфера, совршена за дневно носење. Врвните ноти на зачинет црна бибер и разни минерали го започнуваат парфемот со жив и земјен тон, додека срцевите ноти на орев, бадем, кедар и тутун го кршат трендот за посуптилен пристап.
  • Горни ноти: црн бибер, минерали
  • Средни ноти: ванила, бадем, кедар, тутун
  • Базни ноти: мошус, тонка грав, тиково дрво
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters75ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.