0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Club de Nuit Intense Man

Manufacturer: Armaf
*
4.313,00 ден.
Your price: 3.450,00 ден.

Club de nuit intense for man Провокативен дрвенести зачинет машки мирис кој се отвора со свежи овошни ноти на лимон, јаболко и црна рибизла што води до раскошно цветно срце од роза и јасмин зачинето со бреза за да додаде зачадена кожна нијанса. Основата вклучува ванила, амбра, мошус и пачули.Со својата смела и софистицирана арома, ќе бидете подготвени за сè што ќе донесе ноќта. Затоа, не чекајте - додајте го овој мирис во вашата кошница уште денес и бидете подготвени на се.

Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.