0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Cedrat Boise by MANCERA

Manufacturer: Mancera
*
5.270,00 ден.
Cedrat Boise by Mancera е луксузен, префинет, привлечен и гламурозен парфем наменет за мажи и жени. Парфемот Mancera Cedrat Boise се отвора со ноти на бергамот, сицилијански лимон, црна рибизла и ароматизирани зачини. Во срцето на овој софистициран, магичен, неодолив и волшебен парфем се овошните ноти, воден јасмин и листови од пачули, додека основата на парфемот се состои од мешавина од ноти на сандалово дрво, кедар, кожа, мов, бел мошус и ванила. Горна нота: бергамот, сицилијански лимон, црна рибизла, ароматични зачини Средна нота: овошни ноти, воден јасмин, листови од пачули Основна нота: сандалово дрво, кедар, кожа, мов, бел мошус, ванила
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters60ml, 120ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.