0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Burberry Hero - Eau de Toilette

Manufacturer: Burberry
*
5.250,00 ден.

Hero by Burberry е елегантен, волшебен, динамичен и заводлив машки парфем. Парфемот Hero се отвора со ноти на бергамот. Во срцето на овој атрактивен, шармантен, привлечен и неодолив парфем се смреката и црниот бибер, додека основата на парфемот се состои од мешавина од ноти на кедар од Атлас, кедар од Вирџинија и кедар од Хималаите. Парфемот Burberry Hero е создаден од парфимерот Aurelien Guichard. Горни ноти: бергамот Средни ноти: кедрово дрво со 3 различни планини: Вирџинија, Атлас, Хималаи Основни ноти: смрека, црн бибер

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml, 150ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.