0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Bottled ELIXIR - parfum intense

Manufacturer: Boss
*
5.570,00 ден.
Your price: 5.570,00 ден.

Пронајдете ја вашата внатрешна светлина со BOSS Bottled Elixir, возвишена интерпретација на модерната мажественост. Овој самоуверен, високо концентриран килибарен дрвен мирис за мажи ги комбинира топлите горни ноти на темјан, примамливото срце од ветивер и основата од есенција од кедрово дрво.  

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.