0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Bois de Vetiver - edt

Manufacturer: Karl Lagerfeld
Availability: In stock
*
1.950,00 ден.
Кога станува збор за сетилност и сензуалност Bois de Vetiver е едноставно задоволувачки предлог. Она што го прави да се издвојува од другите парфеми е тоа што нема да ве изненади со непредвидлив развој, ниту да ги троши длабочините на вашата психа. Замислете го како омилениот придружник или како книга, чие присуство ви е познато и ви е секогаш пријатно. Неговото отворање е лесно благодарение на низата весели и прилично нежни ноти.Потоа мирисот станува изразен, топол и предизвикувачки на кожата.
  • Топ ноти: (црвен портокал; розев грејпфрут; нане)
  • Средни ноти: ( ветивер; ружа; гераниум)
  • Базни ноти: (амброксан; пачули; мошус)
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.