0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Armani Code Man - EDT

Manufacturer: Giorgio Armani
*
5.560,00 ден.
Џорџо Армани го претставува Armani Code EAU DE TOILETTE, иконски машки мирис кој влегува во нова ера. Откријте ја безвременската миризлива композиција инкапсулирана во ново шише кое е впечатливо во дизајнот и направено да трае. Оваа Амбер и Вуди композиција никогаш не престанува да создава расположение на заводлива и чувствителна мажественост што го одразува современиот, напреден маж. Со одржливост во срцето, EAU DE TOILETTE гледа кон иднината со одржливи состојки и шише за полнење дизајнирано да трае. Горни ноти: Зелена мандаринска супересенција Средни ноти: Лавандинско срце Основни ноти: Апсолутно зрно тонка и срце од кедрово дрво
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 75ml, 125ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.