0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

212 VIP Men - edt

Manufacturer: Carolina Herrera
*
4.910,00 ден.

Создаден за нова генерација мажи кои продираат низ бучавата со незаборавен модерен мирис. Тие нема потреба да ги кршат правилата,тие едноставно создаваат нови правила,кои другите ги следат. Оваа тоалетна вода е опишана како мирис на ноќните забави бидејќи содржи мирисни ноти на џин и вотка.

  • Топ ноти: лимета, бибер, ѓумбир и егзотично рајско овошје
  • Средишни ноти: зачини, вотка, џин и нане
  • Базни ноти: амбер, кожа и дрво
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml, 200ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.