0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Glam & Doll Sensitive Eyes Mascara

Производител: Catrice
*
  • Not available
289,00 ден.

Ако имате чувствителни очи, знаете дека не е лесно да се најде совршена маскара. Маскарата Glam & Doll Sensitive Volume е совршен партнер за чувствителни очи и носење контактни леќи. Маскарата со прецизна еластомерна четка е развиена за чувствителни трепки во согласност со стандардот Clean Beauty, текстурата е без мирис и офталмолошки тестирана. Благодарение на ултра црната текстура, маскарата создава експресивен изглед со посебен ефект на "отворени очи". За широкo буден, блескав и апсолутно безгрижен изглед.

Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Боја
 
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.