0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Trussardi Uomo - EDT

Производител: Trussardi
*
3.486,00 ден.
Вашата цена: 2.440,00 ден.

Trussardi Uomo отелотворува елегантен, но современ мирис кој ја пренесува софистицираноста на италијанскиот дух. Горните ноти се состојат од акорд на мириси инспирирани од ароми типични за Италија, како лимон, галбан и бергамот. Овие ароми нè носат до средните ноти на виолетова и здравец, создавајќи впечатлива мешавина. Финишот открива ноти на чист жалфија, кожа и пачули, кои додаваат чувство на луксуз и текстура на овој огнен, заводлив мирис. Мистериозното црно шише е олицетворение на силата и класата, а резултатот е моќен и одлучувачки. Горни ноти: бергамот, лимон, галбан Срцеви ноти: виолетова, здравец Основни ноти: жалфија, пачули, кожа

Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража30ml, 50ml, 100ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.