0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Scandal Absolu Eau De Parfum For Men

Производител: Jean Paul Gaultier
*
7.330,00 ден.

Скандалот се враќа со блескава златна облека за да го запали светот со својата неодолива арома. Новиот мирис е богат гурмански дрвен мирис кој користи костен, пенлива слива Mirabelle и интензивна арома на сандалово дрво за сензуална и харизматична мешавина. Новиот Scandal pour Homme доаѓа во целосно златно шише, обложена со круна капа, како олицетворение на врвна заводливост, елеганција и мистерија.

Горни ноти - Мирабел
Средни ноти - костен
Основни ноти - Сандалово дрво

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.