0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

NOBILHOMO GOLD REGATTA - edp

Производител: The Merchant of Venice
*
13.640,00 ден.
Gold Regatta е ексклузивен и луксузен нов парфем инспириран од еден од најпознатите иконски и возбудливи моменти во венецијанскиот живот: Регата Сторика. Златната регата има акценти на црвени морски алги извиткани со деликатни овошни нијанси, кои го отелотворуваат целиот шарм на венецијанските канали и возбудата на регата. Медитеранските акорди хармонично се спојуваат со морската дрвена нота на Driftwood, сушејќи се до килибарна патека од Орканокс и ванила. Горни ноти: смоква, есенција од црвени морски алги Средни ноти: солено дрво, есенција од смил Основни ноти: килибар, есенција од ванила
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража100ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.