0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Jimmy Choo Man Intense edt

Производител: Jimmy Choo
*
4.030,00 ден.

Тоалетната вода е сензуален мирис, создаден за моќен, смел и заводлив човек. Создаден за човек кој не се плаши да го достигне посакуваното. Со овој мирис преземате контрола на се во вашата околина кој комбинира умерена арома што останува во воздухот и откако ќе излезете надвор.

  • Топ ноти: ( лаванда, диња, мандарина)
  • Средишни ноти: (артемизија,црн бибер, гераниум)
  • Базни ноти: (лагдан, пачули, грав тонка)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража50ml, 100ml
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.