0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Jimmy Choo Man Blue edt

Производител: Jimmy Choo
*
4.030,00 ден.

Овој дрвен мирис на ароматична кожа може да се пофали со врвни ноти на мудрец за да постигне баланс помеѓу свежината и рафираната текстура. Транспарентноста на бергамот носи здив на свеж воздух и е во спротивност со зачинетата топлина на црн бибер. Интензивната текстура на кожа се открива во срцето на мирисот, претпоставувајќи екстремна машкост зајакната со урбаната елеганција на килибар.

  • Топ ноти: (црн бибер, бергамот, лаванда, мушкантна жалфија)
  • Средишни ноти: (кожа, килибар,јаболко, ананас)
  • Базни ноти: (сандалово дрво, ванила, ветивер, пачули)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража50ml, 100ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.