0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

He - edt

Производител: Giorgio Armani
*
3.600,00 ден.
Emporio HE е достапен како ЕДТ. Парфемот има модерен мирис за природен и динамичен човек. Има природна и светкава нота на јапонски цитрус, жалфија и кардамон кои се хармонизираат со племенито дрво и топол мошус. Парфемот е креиран од страна на Daniela Roche-Andrier во 1998 година. Прекрасното и интересно шишенце го дизајнирал Fabien Baron.
  • Врвни ноти: (ананас, мандарина, жалфија, јаболко, јузу, бергамот, кардамон, лимон)
  • Средни ноти: (циклама, морско оревче, корен од ирис, јасмин, ружа)
  • Крајни ноти: (сандалово дрво, грав од тонка, амбер, кедар, мошус)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража30ml, 50ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.