0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Gucci Guilty Pour Homme - edt

Производител: Gucci
*
5.440,00 ден.

За сите кои сакаат дрвенесто ароматични мириси го препорачуваме Gucci Guilty Pour Homme кој е претставен во 2011год како ароматичен придружник на Gucci Guilty Pour Femme. Харизматичен алфа маж, вистински магнет за дами претставен преку овој провокативен и заводлив состав. Овој мирис е внимателно дизајниран за мажи кои знаат што сакаат и го добиваат тоа што го сакаат.

  • Врвни ноти-лаванда, лимон
  • Средни ноти: африкански портокал
  • Базни ноти: пачули, ванила
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража50ml, 90ml
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.