0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

David Beckham Infinite Aqua - Eau De Parfum

Производител: David Beckham
Достапност: На залиха
*
2.967,00 ден.
Вашата цена: 1.780,00 ден.

Infinite Aqua од Дејвид Бекам е привлечен, грациозен, пенлив и неодолив парфем за мажи и жени. Парфемот Infinite Aqua е инспириран од врвната изработка и уметност на парфимеријата и го претставува мирисот на одмор покрај морскиот брег. Парфемот Infinite Aqua се отвора со ноти на лимон, зелени листови и смоква. Во срцето на овој прекрасен, волшебен, сензуален и атрактивен парфем се лавандата и водниот крин, додека основата на парфемот се состои од мешавина од ноти од кедар и сандалово дрво. David Beckham Infinite Aqua е направен во елегантно и софистицирано стаклено шише кое е украсено со сребрен затворач. Горна нота: лимон, зелени ноти, смоква Средна нота: лаванда, воден крин Основна нота: кедар, сандалово дрво

Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража100ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.