0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Collection Extraordinaire Orchidee Vanille - edp

Производител: Van Cleef & Arpels
*
9.360,00 ден.
Во Азија, орхидејата е симбол на убавина, а нејзината егзотична врста одбрана за оваа композиција – Vanilla planifolia зрачи со специфична арома на ванила која потсеќа на засладени бадеми. Цветниот белег на орхидеја вклопен е со мошус и вака комбиниран остава женствена, богата и апсолутно неодолива трага.
  • Мирисни ноти: ванила, чоколадо, орхидеја од ванила, горчлив бадем, мандарина, темјанушка, бел мошус, кедар и бугарска роза
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража75ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.