0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

CK Everyone - edt

Производител: Calvin Klein
Достапност: На залиха
*
3.080,00 ден.

CK EVERYONE е совршена комбинација на чиста свежина, слатка сензуалност и провокативни рабови. Цитрусниот мирис збогатен со органско масло од портокал е споен со син чај и шарена кедрова основа за родово неутрален мирис. Како чист и еколошки мирис, CK EVERYONE е вегански и наполнет со 79% природни состојки. Горни ноти: органско есенцијално масло од портокал, ѓумбир Средни ноти: син чај, водени ноти Базни ноти: кедар, пачули, килибар

Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража50ml, 100ml, 200ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.