0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Capri Lemon Leaves Body Mist

Производител: Victoria's Secret
*
1.580,00 ден.

Capri Lemon Leaves Body Mist - Листовите од лимон заедно со крајбрежните цитруси ја отелотворуваат вашата свежа душа и прекрасен изглед во светлите летни денови. Уживајте во морскиот ветер на вашата кожа бидејќи ја открива вашата женска убавина со зајдисонцето на секојдневието. Нежниот мирис останува долги часови, се шири насекаде со текот на времето. Уживајте во пролетта и летото, откривајќи ги тајните на вашата женственост за да ги плените срцата на сите.

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.