0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Boss In Motion - Eau de Toilette

Производител: Boss
*
5.833,00 ден.
Вашата цена: 3.500,00 ден.

Boss in Motion Eau de Toilette е ориентален фугер мирис составен од мешавина на слатки и зачинети масла со свежи дрвени ноти. Во горните ноти, светлите и газирани портокалови ноти го опкружуваат почетниот мирис со излив на витална свежина. Срцевите ноти вклучуваат цимет, кардомон и морско оревче кои зрачат со енергетска моќ. Во основата, превезот од дрвенести и ноти слични на мошус внесуваат самоувереност и сензуалност во овој ултра-современ, машки мирис.

Горни ноти - Бергамот, лисја од виолетова и босилек

Средни ноти - Розов бибер, цимет, кардамон и морско оревче

Основни ноти - Сандалово дрво, ветивер и мошус

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.