0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

212 Men - edt

Производител: Carolina Herrera
*
4.910,00 ден.

212 Men е претставен како тоалетна вода инспирирана од електричната енергија на големиот и познат град Њујорк. Овој мирис е наменет за сите оние кои имаат современ и отворен ум и претставува олицетворение на машкоста. Комбинацијата од агруми и исечената трева се мешаат со длабоките ноти од зелен пипер и ѓумбир со што му даваат освежителен мирис на 212 мажот.

  • Топ ноти: зачини, лаванда, бергамот, зелени ноти, грејпфрут, ситни зрна
  • Средишни: ноти ѓумбир, гарденија, љубичица, жалфија
  • Базни ноти: сандалово дрво, мошус, темјан, ветивер
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража50ml, 100ml
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.