0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

TAKE CARE OF ME !

Manufacturer: Aura
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
547,00 ден.
Течна пудра со многу богата, свиленкаста текстура формулирана покрај корективниот ефект на кожата да и обезбеди еден вид на заштита од негативните влијанија на надворешните фактори. По нанесувањето кожата добива природен и сјаен изглед. Дериватот на витаминот Ц што го содржи пудрата ја штити кожата од негативното влијание на слободните радикали. SPF 15 претставува оптимална заштита од штетното влијание на сончевото зрачење. Растителни екстракти – skin fit комплекс, ја хидрираат кожата, правејќи ја мека и мазна. Свиленкаст тен Sin fit complex Постојана до 12 часа SPF 15 Достапна е во 5 нијанси.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.